MiLhanmedya.com nedir?

MiLhanmedya.com sosyal medya hizmetleri sunan tam otomatik bir paneldir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız ve etkileşiminizin düşük olduğunu düşünüyorsanız milhanmedya.com tam size göre! Uygun fiyatları ve çok çeşitli servisleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Eğer sosyal medyayı aktif kullanıyorsanız ve yeterli etkileşimi alamıyorsanız sistemimiz tam size göre! İhtiyacınız olan tüm servisler sistemimizde uygun fiyatlardan aktif şekilde satılmaktadır. Güvenilir ödeme seçeneği sunmaktayız.

Söylemeden geçmeyelim eğer belirli bir müşteri kitleniz var ise bizden servisleri alıp kendi müşterilerinize sunabilirsiniz. Oluşabilecek her hangi bir sorunda bizlere destek bölümünden ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Nasıl bakiye yüklerim?

MiLhanmedya üzerinde bir çok şekilde bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Mobil Ödeme,Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale & Eft,  Sisteme entegreli olan Shopier ve Payreks alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. Shopier ve Payreks yöntemi çok  hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Shopier ve Payreks ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir Kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır.  Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sormaktan çekinmeyin.

Siparişim Kısmen tamamlandı kalan tutar iade edildi ne yapmalıyım?

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. 

Siparişim neden iptal edildi?

Siparişinizin iptal edilmesinin belirli nedenleri vardır ;

  • Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız.
  • Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz.
  • Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir.
  • Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.